Lynx Pánský NEW Parallax Adjustable Driver RH, Regular

NEW Parallax Adjustable Driver RH se shaftem UST Recoil Mamiya Shaft Reg

9 990 Kč

8 256 Kč bez DPH

Dostupné varianty

Barevné provedení : Red

  • Kód produktu: LXPXD21001RH
  • Kat. číslo: LXPXD004R
  • EAN: 0750122851904

 

Parallax Driver od značky Lynx Golf – moderní oživení legendárního výkonu, díky kterému se značka stala jednou z nejlepších na světě, a začleňuje nové technologie a inovace do nových řad za velmi příznivou cenu. S dvoudílnou litou hlavou má Parallax ve své konstrukci BiTitanium pro vysokou pevnost a vynikající aerodynamiku.

S velikostí 460 ccm dodává hlava hole sebevědomí začínajícím hráčům, ale i ostříleným profíkům. Pro přizpůsobení tohoto driveru, plně nastavitelná loft umožňuje 8,5° až 12,5°, takže si můžete nastavit hůl tak, aby vyhovovala vaší hře nebo dokonce podmínkám, ve kterých hrajete v daný den.

 

Dvoudílná litá hlava BiTitanium
460cc
Povrch s vysokým leskem
Plně nastavitelný loft (8,5°-12,5°)
Pro praváky / pro leváky
Grafitový shaft: UST Mamiya Recoil
Flex: Lite/Regular/Stiff

Lynx
Lynx Golf pomohl generacím golfistů, od velkých šampionů po víkendové válečníky, podávat nejlepší výkony.
Lynx Golf byl původně založen v 70. letech 20. století Johnem Rileyem Sr. a Carlem Rossem a značka se rychle stala ikonickým jménem. Značka Lynx Golf slavila vítězství na Masters 1992, kdy vyhrál Fred Couples, a US Open 1994, kdy vyhrál Ernie Els.
Lynx Golf se soustředí na vývoj vysoce kvalitních, technologicky vyvinutých, ale cenově dostupných golfových holí, podpořených skvělým zákaznickým servisem. Ve Spojeném království získala silnou pozici s holemi navrženými a sestavenými ve Spojeném království v sídle společnosti ve Weybridge, Surrey.
Pro více informací navštivte: www.Lynxgolfusa.com, www.Lynxgolf.co.uk/ nebo sledujte @LynxGolfUK na twitteru.

Poslední články

GPO FLAGMASTER 1800 - Německá kvalita v každém detailu
Pokud toužíte po kvalitním a výkonném laserovém dálkoměru máme pro Vás dobré zprávy. Právě jsme naskladnili GPO FLAGMASTER 1800, který u nás můžete zakoupit včetně desetileté záruky na optiku! Pokud Vás zajímá více o tomto dálkoměru, přečtěte si o něm více v našem článku.

5731

položek sortimentu

71

prodávaných značek

5

skladů
MasterCard
Maestro
VISA