Od 18.7. do 28.7. čerpáme celozávodní dovolenou, během které nebude možné odesílat zboží. Všechny objednávky přijaté od 18.7. 2024 budou vyřízeny nejdříve 29.7.2024. Děkujeme za pochopení.

PG-Powergolf Elektrický golfový vozík Zorro FLAT Titan

PG-Powergolf Elektrický golfový vozík Torro FLAT Titan

99 000 Kč

81 818 Kč bez DPH

K tomuto produktu zvolte:
 • Kód produktu: 10-00362
 • Kat. číslo: 10-00362
 • EAN: 4662351571073

Zorro Flat Titanium, ušlechtilý a plochý, elektrický vozík nové generace.

Vyniká převážně inovativní technologií kloubů, výškou balení pouhých 10 cm včetně koleček, nejrychlejší montáží a demontáží - stačí připojit kolečka a baterii.Vysoce kvalitní materiály, filigránské zpracování, propracovaný ovládací panel a přesvědčivý design tvoří fascinující celek, to je PG-Powergolf. Inovativní koncept ovládání, moderní technologie skládání a neuvěřitelně rychlá montáž a demontáž jsou důsledně zaměřeny na odlehčení golfistům. Vše je ucelené, funkční a dokonale ergonomické.

Za příplatek s možností dálkového ovládání , které se ovládá gesty.

Nejmodernější technologie pohonu a ovládání dělají z plochých modelů Zorro dokonalého společníka pro vaše golfové hry. Nové bezkartáčové motory snižují spotřebu energie, minimalizují hluk a eliminují opotřebení motoru. Udržitelnost a ochrana životního prostředí jsou pro nové modely Zorro flat samozřejmostí.

Nejnovější technologie

Technologie nových modelů Zorro flat jednoznačně převyšují předchozí nabídku v luxusní třídě a nastavují nové standardy. Díky nové inovativní technologii kloubů a odnímatelnému přednímu kolu je montáž a demontáž ještě pohodlnější.Zorro Flat Titan je vybaven nejnovější technologií pohonu a ovládání. Magické magnetické připojení baterie, funkce jízdy vpřed a vzad, elektronická parkovací brzda, elektrický diferenciál, volitelný terénní převod, tempomat, rekuperace energie, senzor proti převrácení a ukazatel stavu nabití baterie, standardní funkce, jako je tlačítko start/stop, plynulá regulace rychlosti a startování v poslední rychlosti, zastavení na vzdálenost 10, 20 a 30 metrů, brzda pro sjíždění kopců, tempomat a volnoběh jsou součástí standardní výbavy.

K dalším volitelným prvkům patří dálkové ovládání s ovládáním gesty a magnetické držáky bagů.

PG-Powergolf- Zorro Flat Titan umí skutečně vše, co dnes musí umět moderní golfový vozík prémiové třídy. Nové doplňkové funkce lze pohodlně ovládat pomocí otočného tlačítka nebo se aktivují automaticky a podporují tak vaši hru.

 • Vpřed/vzad - Když to situace vyžaduje, jednoduše zacouvejte.
 • Elektronická parkovací brzda - Zaparkujte bezpečně v jakémkoli terénu.
 • Elektronický diferenciál - Zvyšuje trakci a jízdní komfort.
 • Rekuperace energie (ERG) - Brzděte při jízdě z kopce a rekuperujte přitom energii.
 • Senzor proti převrácení (SKS) - Senzorový protiprokluzový systém poskytuje větší bezpečnost.
 • Magická magnetická zástrčka - Pokud ji nemáte, nevíte, jak snadné je připojit baterii.
 • Indikátor nabití baterie - Vždy barevně zobrazuje přibližný dojezd baterie.
 • Dočasný volnoběh - Ruční pohyb vozíku uvolněním parkovací brzdy.
 • Dočasná uzávěrka diferenciálu - Podpoří vás i v tom nejtěžším terénu.
 • Hmotnost rámu cca 4,8 Kg kola cca 1,9 KG
 • Baterie 24 V, lithium-iontová, cca 45 otvorů
 • Motor: "Brushless" high-tech pohony 35 mm
 • Doba nabíjení baterie: 3 až 5 hodin
 • Délka chodu: cca 45 jamek
 • Rychlost: až 8 km/h
 • Velikost balení: 64 x 62 x 10 cm
 • Hmotnost rámu: cca 4,8 kg
 • Hmotnost kol: cca 1,9 kg
 • Hmotnost baterie: cca 1,0 kg

Název souboru
Srovnávací tabulka vozíků PG-Powergolf STÁHNOUT
Milé golfové hráčky, milí golfoví hráči,

naším cílem je být těmi nejlepšími v oblasti golfových vozíků. Již 14 let jsme doslova poháněni touto vizí, a proto vyvíjíme stále nové důmyslné konstrukční technologie, které prověřujeme a aktuálně uvádíme na trh. S našimi značkami golfových vozíků SteelCad a TitanCad tyto inovace doslova zažijete.
Abychom mohli i nadále pracovat na dalším vývoji golfových nosičů, jsme rádi za každou zpětnou vazbu našich zákazníků. Zcela vědomě využíváme těchto shromážděných zkušeností, abychom naše produkty vylepšili. Neusínáme na vavřínech úspěšné minulosti, nýbrž neustále pracujeme na nových technologiích, které Vám ulehčí život na golfovém hřišti.
V minulém roce jsme Vám představili náš mistrovský kousek: golfový vozík Evolution Plus v titanu a ušlechtilé oceli, jenž se stal opravdovým průkopníkem v nové technologii skládání a ultra tenkém rozměru balení. Tímto produktem jsme stanovili nová měřítka v segmentu luxusních golfových vozíků a investovali 5 let tvrdé práce do vývoje.
V tomto roce si Vám dovolujeme představit náš nejnovější produkt: golfový vozík Nitro. Nitro přináší nejnovější kvalitu made in Germany na nejvyšší úrovni za nejpříznivější cenu, která byla doposud známa jen z dovozu z Dálného východu.
Kromě toho se můžete těšit z našeho nového magnetického držáku bagů. Opravdu nepřeháním, když si dovoluji tvrdit, že jde o revoluci na golfovém trhu. Tuto novou technologii najdete exkluzivně pouze u nás.
Vyzkoušejte nové produkty a nechte se přesvědčit našimi inovativními technologiemi a vysokými nároky na kvalitu. S našimi golfovými vozíky PG-PowerGolf zažijete jízdní komfort na nejvyšší úrovni a optimální podporu při hře.
Se srdečnými pozdravy
Váš
Peter Ganser
Odkaz na stránky značky:
http://www.pg-powergolf.de/

Poslední články

GPO FLAGMASTER 1800 - Německá kvalita v každém detailu
Pokud toužíte po kvalitním a výkonném laserovém dálkoměru máme pro Vás dobré zprávy. Právě jsme naskladnili GPO FLAGMASTER 1800, který u nás můžete zakoupit včetně desetileté záruky na optiku! Pokud Vás zajímá více o tomto dálkoměru, přečtěte si o něm více v našem článku.

5579

položek sortimentu

64

prodávaných značek

5

skladů
MasterCard
Maestro
VISA