Golfstream deštník

Golfstream deštník

890 Kč

736 Kč bez DPH

  • Kód produktu: GST901404
  • Kat. číslo: GST901404
  • EAN: 1009992043490
Moc nás to mrzí, ale k tomuto produktu ještě nemáme sepsaný podrobný popis.
Golfstream se nachází v srdci Kentu. Mezi sebou mají více než 60 let zkušeností na trhu s elektrickými golfovými vozíky a chtěli nabídnout osobní, užitečnou, profesionální a přesto přátelskou službu než to, co v současné době nabízejí jiné přední značky.

Golfstream byl založen v roce 2008 Derekem Richfordem a Lee Stelfoxem a v posledních několika letech pomáhali také Kaytlin, Lin a Tyler pomáhat Golfstreamu stát se jednou z nejrychleji rostoucích golfových společností ve Velké Británii.

Vždy prodávali řadu elektrických golfových vozíků, ale Golfstream Vision je vyvrcholením všech dosavadních zkušeností, odborných znalostí a 3 roky tvrdé práce; proto věří, že se jedná o nejzákladnější vozík, který by měl zahájit toto desetiletí. Podívejte se na něj.

Kromě toho nabízí dobrý výběr nejoblíbenějších náhradních dílů pro nejoblíbenější vozíky s elektrickým pohonem prodávaných po celém světě. Většina náhradních dílů jsou součástí OEM (originální výrobci zařízení), které se prodávají s výraznou slevou.
Odkaz na stránky značky:
https://www.golfstream.co.uk/

Poslední články

GPO FLAGMASTER 1800 - Německá kvalita v každém detailu
Pokud toužíte po kvalitním a výkonném laserovém dálkoměru máme pro Vás dobré zprávy. Právě jsme naskladnili GPO FLAGMASTER 1800, který u nás můžete zakoupit včetně desetileté záruky na optiku! Pokud Vás zajímá více o tomto dálkoměru, přečtěte si o něm více v našem článku.

5762

položek sortimentu

71

prodávaných značek

5

skladů
MasterCard
Maestro
VISA